Граничний термін сплати єдиного внеску – 19 жовтня

Дата: 19.10.2020 12:18

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що відповідно до Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платник єдиного внеску зобов'язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок.

Фізичні особи-підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність і отримують дохід від цієї діяльності та члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Відтак, граничний термін сплати єдиного внеску за III квартал 2020 року – 19 жовтня 2020 року. Сума мінімального страхового внеску – 3178 грн 12 коп.

За IV квартал 2020 року граничний термін сплати – 19 січня 2021 року, сума внеску – 3300 гривень.

Відділ пресслужби Головного управління ДПС

у Тернопільській області