Пенсійний фонд – на зв’язку у телефонному режимі

Дата: 09.10.2020 15:50

З метою надання кваліфікованих роз’яснень з питань пенсійного забезпечення в умовах карантину, спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели чергові прямі телефонні лінії для жителів Лановецького, Підволочиського,  Теребовлянського та Тернопільського районів.

В ході телефонної розмови додзвонювачі цікавились питаннями запланованих доплат літнім пенсіонерам з 2021 року, щодо звільнення від сплати пенсійного збору при купівлі-продажі нерухомого майна, порядку обчислення страхового стажу та укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Разом з тим, спеціалісти Фонду проінформували громадян про переваги користування вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Зокрема, про електронний сервіс − автоматичне призначення пенсії, який дозволяє призначити пенсію автоматично при досягненні пенсійного віку, без особистих візитів до сервісних центрів.

Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому у телефонному режимі, або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).