На забезпечення соціальних гарантій Тернопільщина спрямувала майже 2,9 млрд гривень

Дата: 06.10.2020 16:35

Упродовж січня-вересня цього року платники податків Тернопільської області сплатили 2 млрд 880 млн грн єдиного внеску. Додатково забезпечено 279,7 млн грн, оскільки до очікуваних надходжень надійшло плюс 10,8 відсотка. Порівняно з відповідним періодом минулого року приріст надходжень із цього платежу склав 90,9 млн грн або на 3,3 відсотка більше.

Найбільше сплатили єдиного внеску в м. Тернополі та Тернопільському районі. Так, платники обласного центру спрямували на соціальні виплати 1 млрд 311,4 млн грн цього платежу, що на 79,5 млн грн або на 6,5 відсотка більше минулорічного показника. Платники Тернопільського району сплатили 180,1 млн грн єдиного внеску, а це на 780,6 тис. грн більше, ніж торік. У Чорткові та Теребовлянському районі надходження цього платежу склали 127,2 млн грн та 120,2 млн гривень. Платники Бучаччини та Гусятинщини перерахували 118,1 млн грн та 107,7 млн грн єдиного внеску.

До речі, на початок жовтня цього року на Тернопільщині було 91605 платників єдиного внеску, з них 25546 юросіб та 66059 фізичних осіб.

Відділ пресслужби