Проведення громадських слухань генеральних планів сіл Великогаївської ОТГ

Дата: 06.10.2020 11:14

Великогаївська сільська рада оголосила громадські слухання проектів містобудівної документації: «Генеральний план села Дичків», «Генеральний план села Красівка», «Генеральний план села Козівка», «Генеральний план села Баворів», «Генеральний план села Заставє», «Генеральний план села Прошова», «Генеральний план села Скоморохи», «Генеральний план села Смолянка», «Генеральний план села Теофілівка», «Генеральний план села Грабовець», «Генеральний план села Білоскірка», «Генеральний план села Кипячка», «Генеральний план села Товстолуг», «Генеральний план села Застінка».

Продовжуючи з 30 вересня, відбулося обговорення таких проектів містобудівної документації:

• «Генеральний план села Грабовець», «Генеральний план села Білоскірка» у приміщенні сільського клубу с. Грабовець;
  •  «Генеральний план села Кипячка» - у приміщенні сільського клубу с. Кипячка;
  •  «Генеральний план села Товстолуг», «Генеральний план села Застінка» у приміщенні сільського клубу с. Товстолуг;
  • «Генеральний план села Застав’є» у приміщені сільського клубу с. Застав’є.

На слуханнях з місцевими жителями обговорювались питання:

• щодо введення в межі населеного пункту земель, які знаходяться за межами населеного пункту та являються землями комунальної власності сільської ради;
  • щодо комунальних закладів, проектних кладовищ, ширини доріг в межах існуючої та проектної забудов;
  • щодо прибережної території та використання земель в межах прибережної охоронної смуги.

Місцеві жителі можуть внести свої пропозиції у письмовій формі подавши їх до старостинського округу за місце проживання, або у Відділ земельних відносин Великогаївської сільської ради  (Григорович Світлана Іванівна) до 16 жовтня 2020 року (включно).