П’ятдесят шоста сесія Великогаївської сільської ради ОТГ

Дата: 30.09.2020 15:29

Фото без опису

30 вересня 2020 р. у залі засідань Великогаївської об’єднаної територіальної громади відбулася п’ятдесят шоста сесія  депутатів Великогаївської сільської ради ОТГ. На порядку денному депутати розглянули наступні питання:

про затвердження міжбюджетного трансферту до Тернопільського районного бюджету; про внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік; про затвердження Положення про надання платних адміністративних послуг закладами культури відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради; про доповнення переліку адміністративних послуг та затвердження інформаційних і технологічних карток до них; про надання дозволу  на проведення експертної  грошової оцінки водонапірної башти; про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Великогаївської сільської ради, що підлягають передачі в оренду; про дозвіл на складання технічної документації із землеустрою; про затвердження технічної документації із землеустрою; про дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки; про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки; про  розгляд заяви гр.  Н. ЛАЗОРИК щодо затвердження проекту землеустрою; про надання дозволу на розроблення детальних планів територій; про затвердження детального плану території; про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки; про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок комунальної власності для подальшого  продажу їх права оренди, права власності на земельних торгах та надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  шляхом продажу на земельних торгах права оренди, права власності  на них на території Великогаївської сільської ради; про надання дозволу на укладання договору про встановлення земельного сервітуту; про затвердження розрахунку розміру  втрат сільськогосподарського виробництва; про укладання  договору оренди земельної  ділянки комунальної власності; про надання дозволу на укладення договору оренди нерухомого майна.