Виробнича нарада ЦСО

Дата: 30.09.2020 12:20

29.09.2020 року  відбулась виробнича нарада працівників Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великогаївської  сільської ради за участю сільського голови Олега Кохмана, заступника сільського голови Галини Кравчинюк та старост сіл громади. Розпочав нараду сільський голова, який представив новопризначеного директора Центру соціального обслуговування (ЦСО) Василя Когута, ознайомив присутніх з порядком проведення цієї наради, та висловив побажання щодо ефективності та результативності у роботі Центру на задоволення потреб громади у соціальних послугах.  Галина Кравчинюк акцентувала увагу соцпрацівників на ключових напрямках роботи Центру та покращення його роботи у цілому. Директор Центру Василь Когут провів виробничу нараду та ознайомив присутніх з підготовкою та порядком проведення перевірки якості надання соціальної допомоги вдома, напрямками діяльності Центру, удосконаленням системи преміювання працівників та іншими виробничими питаннями. У ході наради   серед соціальних робітників  було проведено анкетування (опитування) на предмет виявлення проблемних питань, моніторингу умов праці та шляхів покращення соціальної роботи. Фахівці із соціальної роботи внесли низку пропозицій та рекомендацій щодо напрямків роботи ЦСО, організаційних питань, поділились власним досвідом роботи, та надали інформацію з  окремих напрямків діяльності. Узгоджено питання співпраці з сільськими старостами у спільному проведенні оцінки якості надання соціальних послуг, інформуванні мешканців громади з основними напрямками роботи Центру соціального обслуговування та послугами що ним надаються.