Вітання з Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2020 09:37

Шановні бібліотекарі, володарі книжок!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Ви хранителі літературного скарбу і мудрості поколінь, людського досвіду і знань. Ви є вмілими поводирями у світі книги і допомагаєте своїм читачам поринути у океан невідомого та цікавого, не загубитись в ньому і знайти саме ту перлину, яка дасть необхідність знання та відкриє світ незвіданих історій. Попри еру сучасних технологій більшість людей надають перевагу паперовій книзі, оскільки жодна електронна книга не передасть живих вражень від тримання книги у руках, тому книги ніколи не втратять своєї значущості.

У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції,  дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію. Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя нашої громади.

Щиро бажаю усім бібліотекарям Великогаївської об’єднаної територіальної громади земних благ, радості і натхнення, вдячності від любителів книги, професійного злету, цікавих зустрічей та відкриттів, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові і завжди зберігайте найкращі людські риси – мудрість, терпіння та поєднуйте їх з професійними якостями, прагнучи до знань і розвитку.

Миру, щастя і добробуту!

З повагою та дорученням колективу

голова Великогаївської сільської ради ОТГ               Олег Кохман