До уваги підприємців

Дата: 13.03.2017 16:36

Програма Агентства CШA з міжнародного розвитку «Лідерство в економічному врядуванні» запроваджує навчання для представників малого та середнього підприємництва «Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії» з метою отримання практичних навичок для організації експортної діяльності та вміння формувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвитку міжнародних контактів.

Програма складається, з шести одноденних безкоштовних тренінгів, які відбуватимуться в м. Тернополі один раз на місяць.

Більш детальна інформація щодо навчальної програми та форма для заповнення заявки для учасників знаходиться; за посиланням в мережі Інтернет: http://lev.org.ua/ua/news/Ternopil_export.html.

Перший тренінг на тему «Рішення про експорт» заплановано провести 16 березня в м. Тернопіль.

При виникненні додаткових запитань можна звертатись у відділ розвитку підприємництва департаменту економічного розвитку облдержадміністрації: тел. 52-06-52, ел. пошта: ternopіl_vrp@ukr.net