Покровителька грабовецьких школяриків

Дата: 17.11.2016 16:32

Фото без опису               Діва Марія ніжно обіймає свого Сина. Фігура виготовлена зі сліпучо білого каменю як символ чистоти. Такими мають бути людські душі, незалежно від віку…

Хвилююча подія зібрала 26 жовтня учнів Грабовецької ЗОШ І – ІІ ступенів, їх учителів, директора Ярослава Решетуху, численну громаду та гостей на подвір’ї школи. Тут освячували капличку Божої Матері. Чин здійснили отець-декан Василь Брегін та парох села Грабівці Василь Деркач. Вони виступили зі щирими промовами про віру, виховання дітей у дусі любові до Бога та Батьківщини. Директор школи, депутат Тернопільської районної ради Ярослав Решетуха подякував меценатам за щирі пожертви на благоустрій такої гарної каплички. У її створенні вкладено стільки праці, а ще більше – любові, що повз неї не можна пройти, не схиливши голову, не помолившись за батьків, учителів, свій багатостраждальний народ. Учні школи презентували хвилюючу літературно-музичну композицію на тему віри та патріотизму. Діти щиро співали, а ніжний дощик ніби оплакував долю рідного народу, якому випало стільки випробувань. Із хвилюючою подією громаду села, педагогів та учнів привітали голова Тернопільської РДА Олександр Похилий, сільський голова Великогаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кохман, староста села Грабовець Микола Дорош, директор Баворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Микола Костик. По закінченні дійства вся громада помолилася біля освяченої каплички за мир в Україні, за повернення з війни синів, за юних грабівчан.

За інформацією газети «Подільське слово». Автор – Галина Юрса. Фото автора.