Тернопільська область, Тернопільський район

Одна четверта кубку Тернопільського району

Дата: 28.04.2017 16:23
Кількість переглядів: 794

Фото без опису23 квітня 2017 року відбулися матчі ¼ фіналу Кубку Тернопільського району.

Через налагодження системи штучного поливу на стадіоні села Великі Гаї, великогаївська команда свій домашній поєдинок проти команди з Великого Глибочка проводила на стадіоні села Товстолуг.

Вже на четвертій хвилині матчу Віталій Гоцалюк дальнім ударом, у власному стилі, відкрив рахунок у даному матчі та вивів великогаївчан вперед. Як виявилося згодом, ранній гол розслабив гравців команди господарів, бо в подальшому вони лише виймали м’ячі із власних воріт. Через неузгодженість дій у власному штрафному майданчику, а також через відсутність конструктиву в атаці вже наприкінці першого тайму ФК «Великі Гаї» «горіли» 1:3. Фото без опису

У таймі другому господарям також не вдалося переламати гру на свою користь. Більше того – довелося терпіти ще одне взяття власних воріт суперниками.

Отож 1:4 – розгромна поразка і справедливий виліт великогаївської команди з Кубку Тернопільського району.

У другому матчі на стадіоні села Товстолуг (який, до слова, у цьому місяці став головною спортивною ареною об’єднаної громади), місцева футбольна дружина приймала суперників з Білої. Фото без опису

Гра вийшла жвавою та проходила на зустрічних курсах. В таймі першому гостям вдалося вийти вперед та зберегти перевагу до перерви. У другому таймі ФК «Товстолуг» відновив статус-кво у матчі та перевів гру у серію одинадцятиметрових ударів.

В «лотереї» фортуна посміхнулася білівчанам, які в ударах «з точки» виявилися влучнішими. Як підсумок 5:4 на користь команди з Білої та вихід їх у півфінал.

В результаті всі команди із Великогаївської об'єднаної громади покинули цьогорічний розіграш кубку, щиро сподіваємося, що у чемпіонаті справи у наших футболістів будуть йти знайно краще