Майнові податки: юрособи Тернопільщини сплатили більше, ніж сподівалися

Дата: 20.08.2020 08:57

Упродовж січня-липня 2020 року підприємства Тернопільської області сумлінно поставились до сплати податкових платежів та у більш, ніж повному обсязі сплатили майнових податків та рентної плати. Про це повідомили у секторі адміністрування екологічного податку, місцевих та рентних платежів управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управлдіння ДПС у Тернопільській області.

Зокрема, надходження земельної плати та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перевищили очікування на 11,9 відс. та 34,7 відсотка. Відтак місцеві бюджети отримали додатково 16,4 млн грн першого та 12,4 млн грн другого платежів. Субєкти господарювання перерахували на 56,9 відс. більше рентної плати за використання лісових ресурсів (плюс 1,7 млн грн), а за надра – 6,2 відс. (плюс 1,3 млн грн). До державного бюджету більш, ніж вдвічі від очікуваних показників сплатили екологічного податку – 109,7 відс. або плюс 3,2 млн гривень. Місцеві скарбниці отримали додатково 1,3 млн грн цього платежу, оскільки сплата зросла на 69,8 відсотка. Юридичні особи також перерахували на 69,9 відс. більше транспортного податку, а це 500 тис. грн додатково.

Порівняно з січнем-липнем минулого року приріст надходжень склав: рентної плати за надра – на 5,9 млн грн більше, екологічного податку – 2,9 млн грн, податку на нерухоме майно – 600 тис. грнивень.

Сектор комунікацій