Дата: 18.08.2020 16:25

про проведення громадських слухань генеральних планів сіл Дичків, Красівка, Козівка, Баворів, Застав’є, Прошова, Скоморохи, Смолянка, Теофілівка, Грабовець, Білоскірка, Кип’ячка, Товстолуг, Застінка Тернопільського району Тернопільської області

Великогаївська сільська рада оголошує громадські слухання проектів містобудівної документації (далі - МД): «Генеральний план села Дичків», «Генеральний план села Красівка», «Генеральний план села Козівка», «Генеральний план села Баворів», «Генеральний план села Заставє», «Генеральний план села Прошова», «Генеральний план села Скоморохи», «Генеральний план села Смолянка», «Генеральний план села Теофілівка», «Генеральний план села Грабовець», «Генеральний план села Білоскірка», «Генеральний план села Кипячка», «Генеральний план села Товстолуг», «Генеральний план села Застінка»,  а також звітів про стратегічну екологічну оцінку якими є розділи «Охорона навколишнього природного середовища» у складі вказаних проектів містобудівних документацій.

Замовник розроблення проектів МД – Великогаївська сільська рада.

Розробник проектів МД – Фізична особа-підприємець Унгурян М.І. Кваліфікаційний сертифікат серія АА№001659.

З проектами МД та повним текстом оголошення  можна ознайомитись за адресою:

- с. Дичків, вул. Г.Демидась, буд. 3А (МД сіл Дичків, Красівка);

- с. Козівка, вул. Колгоспна, буд. 15 (МД села Козівка);

- с. Баворів вул. Шевченка, буд. 31 (МД сіл Баворів, Заставє);

- с. Скоморохи, вул. Галицька, 3 (МД сіл Прошова, Скоморохи, Смолянка, Теофілівка);

- с. Грабовець, вул. Багата, 5 (МД сіл Грабовець, Білоскірка);

- с. Великі Гаї, вул. Галицька, 47 (МД села Кип’ячка);

- с. Товстолуг, вул. Шевченка, буд. 10 (МД сіл Товстолуг, Застінка),

на офіційному веб-сайті Великогаївської сільської ради за посиланням:

Термін подання пропозицій громадськості до 18 вересня 2020 року.

Громадські обговорення проекту містобудівної документації відбудуться:

• «Генеральний план села Дичків», «Генеральний план села Красівка» -  23 вересня 2020 року о 17 год. 00 хв. у приміщенні сільського клубу за адресою: с. Дичків, вул. М. Демидася, 8.
  • «Генеральний план села Козівка» -  24 вересня 2020 року о 17 год. 00 хв. у приміщенні будинку культури за адресою: с. Козівка, вул. Шевченка, 82.

-  «Генеральний план села Баворів», «Генеральний план села Заставє»  -         25 вересня 2020 року о 16 год. 00 хв. у приміщенні сільського клубу за адресою: с. Баворів, вул. Лесі Українки, 1А.

-  «Генеральний план села Прошова» - 28 вересня 2020 року о 17 год. 00  хв. у приміщенні сільського клубу за адресою: с. Прошова, вул. Шевченка, 53.

- «Генеральний план села Скоморохи», «Генеральний план села Смолянка», «Генеральний план села Теофілівка» - 29 вересня 2020 року о 17 год. 00 хв. у приміщенні сільського клубу за адресою: с. Скоморохи, вул. Галицька, 96.

•    «Генеральний план села Грабовець», «Генеральний план села Білоскірка» - 30 вересня 2020 року о 17 год. 00 хв. у приміщенні сільського клубу за адресою: с. Грабовець, вул. Шевченка, 12А.
  • «Генеральний план села Кипячка» - 01 жовтня 2020 року о 16 год. 00 хв. у приміщенні сільського клубу за адресою: с. Кипячка, вул. Івана Франка, 4.

Генеральний план села Товстолуг», «Генеральний план села Застінка»  02 жовтня 2020 року о 17 год. 00 хв. у приміщенні сільського клубу за адресою: с. Товстолуг, вул. Шевченка, 17