На Тернопільщині декларантам уже повернули 7,7 млн грн податку

Дата: 29.07.2020 15:51

Хоч деклараційна кампанія 2020 року завершилася, ті, хто ще не встиг скористатися своїм правом на податкову знижку, можуть це зробити до кінця року. Упродовж першого півріччя документи задля повернення податку подали 3315 жителів Тернопільщини. Задля податкової знижки наші краяни задекларували 51,4 млн грн витрат.

Більшість декларантів, а це 86 відсотків або 2836 осіб – подали декларації, у звязку з  витратами на навчання. Сплата страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя дала можливість скористатися податковою знижкою 426 особам. Ще 22 наших краяни сплачували відсотки за іпотечними кредитами. Подали декларації, бо витрачалися на пожертвування, 8 осіб. Стільки ж мали витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та усиновлення дітей. За видатки на будівництво (придбання) доступного житла податковою знижкою скористалися 10 жителів краю. Переобладнання транспортних засобів дало можливість повернути частину податку 5 особам.

За насідками перерахунків декларантам повернуть 10 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Більшу частину цієї суми, а це – 7,7 млн грн нашим краянам уже відшкодували.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС

у Тернопільській області