Проведено пряму телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення

Дата: 26.06.2020 14:07

Перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Алла Якубовська провела пряму телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення громадян.

Під час спілкування фахівець Фонду відповіла на запитання додзвонювачів щодо перерахунку пенсій з 1 липня 2020 року у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Також, громадяни цікавилися умовами призначення пенсії за віком у поточному році, порядком укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та умовами зарахування стажу для призначення пенсії.

Поряд з тим, Алла Якубовська ознайомила громадян із функціонуванням вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою якого можна дистанційно переглянути задекларовану заробітну плату, зарахований страховий стаж та отримати необхідні довідки, які підтверджуються QR-кодом.

Пенсійний фонд України рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти.

Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому у телефонному режимі, або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

Бережіть себе – збережете Україну!

Головне управління

Пенсійного фонду України