Про внесення змін та затвердження статутів комунальних закладів відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (в новій редакції)

Дата: 25.06.2020 14:58

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї вул. Галицька , 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

Сьоме скликання                                                                  п’ятдесята  сесія

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ № ____

від  26 червня  2020  року

Про внесення змін та затвердження статутів

комунальних закладів відділу культури, молоді та спорту

Великогаївської сільської ради (в новій редакції)

Відповідно до статті 143 Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Великогаївської сільської ради  від 28 травня 2020 року №1110 «Про утворення Відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради», з метою створення умов для самодіяльної творчості, формування громадської думки, духовного розвитку, задоволення культурних потреб і організації відпочинку населення, Великогаївська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни та затвердити статут (в новій редакції):

1.1. Комунального закладу «Клуб села Великі Гаї» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток1).

1.2. Комунального закладу «Клуб села Кип’ячка» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 2).

1. Комунального закладу «Клуб села Товстолуг» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 3).
    2. Комунального закладу «Клуб села Застінка» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 4).
    3. Комунального закладу «Клуб села Дичків» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради, за адресою (Додаток 5).
    4. Комунального закладу «Клуб села Красівка» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 6).
    5. Комунального закладу «Клуб села Грабовець» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 7).
    6. Комунального закладу «Клуб села Білоскірка» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 8).
    7. Комунального закладу «Будинок культури села Козівка» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 9).
    8. Комунального закладу «Сільський клуб села Баворів» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 10).
    9. Комунального закладу «Сільський клуб села Застав’є» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 11).
    10. Комунального закладу «Сільський клуб села Скоморохи» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 12).
    11. Комунального закладу «Сільський клуб села Смолянка» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 13).
    12. Комунального закладу «Сільський клуб села Прошова» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 14).
    13. Комунального закладу «Великогаївська центральна сільська бібліотека» відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (Додаток 15).

2. Начальнику відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради (С. ГУЛІ) у встановленому порядку провести реєстрацію, вирішити питання фінансування та управління комунальних закладів та закріплення за ними на праві оперативного управління майна та земельних ділянок, що необхідні для здійснення статутних завдань.

3. Контроль за виконанням рішення доручити постійним комісіям сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення.

Сільський голова                                              О.КОХМАН