На Тернопільщині податковою знижкою вже скористалися 2860 жителів

Дата: 24.06.2020 14:28

Деклараційна кампанія 2020 року наближається до свого завершення. Жителям Тернопілля варто поспішити задекларувати неоподатковані доходи. Ті ж, хто бажає скористатися своїм правом на податкову знижку, можуть подати декларації до кінця року. Упродовж січня-травня цього року правом на податкову знижку скористалися 2860 наших краян. Вони задекларували 36 млн грн витрат.

Більшість із них, а це 2459 осіб, подали декларації на отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання. Повернути надмірно сплачений податок на доходи фізичних осіб, бо були сплачені страхові внески за договорами довгострокового страхування життя, виявили бажання 338 декларантів. Сплата відсотків за іпотечними кредитами стала підставою для податкової знижки 21 особи, а витрати на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла – 7.

Правом на відшкодування податку вже скористалися також 5 краян, у яких були витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та усиновлення дітей, стільки ж витрачались на переобладнання транспортних засобів. Повернуть кошти і шести жертводавцям та 19 жителям краю, які мали інші витрати.

За наслідками перерахунків декларантам повернуть 8,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Майже 70 відсотків цієї суми наші краяни вже отримали.

Сектор комунікацій