На Тернопільщині юрособи забезпечили додаткові надходження бюджетам

Дата: 19.06.2020 14:57

Завдяки своєчасній та в повному обсязі сплаті податків суб’єктами підприємницької діяльності – юридичними особи вдалося забезпечити додаткові надходження до державного та місцевих бюджетів. Адже ряд сплачених платежів перевищив очікувані надходження.

Як повідомили у секторі адміністрування екологічного податку, місцевих та рентних платежів управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Тернопільській області, упродовж січня-травня цього року суб’єкти господарювання перерахували на 10,1 відсотка більше, ніж очікувалось, плати за землю – плюс 9 млн гривень. Стільки ж додатково надійшло податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – виконання індикативних показників склало 143,9 відсотка.

Суттєво зросли надходження рентної плати за використання лісових ресурсів – більш, ніж у півтора разу, а це плюс 1,5 млн грн до очікуваних, та рентної плати за надра ? на 0,6 відсотка або 100 тис. грн додатково. Екологічний податок до державного бюджету забезпечено на 212,3 відсотка або 3,1 млн грн, а до місцевого – на 167,6 або плюс 1,2 млн гривень.

Порівняно з п’ятьма місяцями 2019 року приріст надходжень до зведеного бюджету склав відповідно: з рентної плати за надра ? 5,3 млн грн; екологічного податку ? 3,3 млн гривень.

Сектор комунікацій