Експериментальний проєкт «єМалятко»

Дата: 03.06.2020 15:35

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє про реалізацію експериментальних проєктів щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини. Інформаційна взаємодія ДПС в рамках експериментальних проєктів здійснюється відповідні до:

- Порядку надання комплексної послуги «єМалятко», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року №691 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини»;

- наказу Міністерства внутрішніх справ Україні, Міністерства фінансів України від 13.05.2020 №386/208 «Про затвердження Порядку електронної інформаційної взаємодії Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства фінансів України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України та Міністра фінансів України».

На сьогодні ДПС впроваджено такі електронні сервіси:

- «Реєстрація особи в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків під час державної реєстрації народження дитини»;

- «Реєстрація особи в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (віком 14-18 років) під час оформлення паспорта громадянина України у формі картки вперше».

Інформаційна взаємодія між ДПС, Мін’юстом та ДМС передбачає обмін електронними повідомленнями. Мін'юст передає ДПС відомості з ДРАЦС для проведення реєстрації новонародженої дитини в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (далі – Державний реєстр) під час державної реєстрації народження дитини. За результатами реєстрації новонародженої дитини в Державному реєстрі ДПС направляє до Мін’юсту відповідь щодо надання послуги із зазначенням реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП) для внесення інформації про РНОКПП до свідоцтва про народження;

ДМС передає ДПС заяву на проведення реєстрації особи в Державному реєстрі під час оформлення паспорта громадянина України у формі картки вперше. В результаті реєстрації особи платником податків ДПС направляє до ДМС відповідь щодо надання послуги із зазначенням РНОКПП, з подальшим відображенням інформації про РНОКПП у паспорті.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС

у Тернопільській області