Від платників Тернопільщини до держбюджету надійшло понад 1,2 млрд гривень

Дата: 02.06.2020 14:48

Понад 1 млрд 239,1 млн грн податків спрямували до Державного бюджету України платники Тернопільщини упродовж січня-травня 2020 року. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС в області Валерій Лісницький. «Індикативні показники виконано на 100,1 відсотка. Відтак казна нашої країни додатково отримала 700 тис. гривень», – деталізував посадовець.

«Попри невтішні наші сподівання, адже бізнес все ж переживав труднощі у зв’язку із карантинними обмеженнями, суб’єктам підприємництва нашого краю все ж вдалося дотриматися принципу повноти сплати податків. Отож маємо такий результат», – наголосив Валерій Лісницький.

Він зазначив, що приріст цьогорічних надходжень до січня-травня 2019 року склав 9,7 відсотка або плюс 110,1 млн гривень.

У розрізі основних платежів найбільше надійшло податку на додану вартість – 557,7 млн грн та податку на прибуток підприємств – 142,1 млн гривень. А це відповідно на 87,4 млн грн та 7,9 млн грн більше, ніж минулоріч. Крім цього, тернопільський бізнес спрямував до бюджету 6,8 млн грн акцизного податку, що на 13,2 відсотка перевищило очікувані надходження або плюс 800 тис. гривень.

Загалом внесок платників нашого краю до зведеного бюджету склав 2 млрд 893,7 млн гривень упродовж січня–травня 2020 року. Порівняно із аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 6 відсотків або плюс 164,2 млн гривень.

Сектор комунікацій