Карантин послаблено. Центри обслуговування платників відчиняють свої двері, але…

Дата: 01.06.2020 15:52

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» територіальні органи Державної податкової служби України, які здійснюють обслуговування платників в центрах обслуговування платників, послаблять обмеження і розпочнуть надання послуг з 1 червня.

Працюватимуть ЦОПи ГУ ДПС у Тернопільській області за звичайним графіком роботи: з 9.00 год. до 18.00 год. з обідньою перервою з 13.00 год. до 13.45 год. та технічними перервами для санітарної обробки і провітрювання що дві години на 10-15 хв.

Вхід дозволено відвідувачам у захисних масках та гумових рукавичка та після дезінфекції рук. Одноразово у ЦОПі можуть перебувати до десяти осіб, решта – у режимі черги на вулиці з дотриманням відстані не менше, ніж 1,5 метра.

При цьому приймання усієї вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснювати виключно через скриньки, через режим листування в Електронному кабінеті у форматі pdf (обмеження 2 МБ), поштою.

Сектор реєстрації користувачів управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДПС України, що діє в Центрі обслуговування платників Тернопільської ДПІ, теж прийматиме відвідувачів не більше трьох осіб одночасно. Для бажаючих отримати електронні ключі – окрема черга.

Сектор комунікацій

Головного управління ДПС у Тернопільській області