Минуле – славне і трагічне

Дата: 22.05.2020 11:05

Відомий тернопільський поет, учасник національно-визвольних змагань, літератор, громадський діяч Зиновій Сердюк, нагороджений Орденом «За заслуги» 3-го ступеня (2009)  подарував Великогаївській об’єднаній територіальній громаді  нову збірку віршів «Минуле – славне і трагічне», яка присвячена Армії нескорених – УПА, в кількості 120 примірників.

Його творчість влучно охарактеризував Ігор Пелипейко: «Це фактографічна поезія, точні факти передані точними словами, і вони доходять до серця. У них немає штучної героїзації, розповідається часто про незначні – на тлі історії – події, радше випадки і навіть про події героїчні мовиться без патетики, просто і спокійно. Почуття автора наче приховані, затаєні, але вони відчуваються й хвилюють читача».

Збірка буде передана у Великогаївську сільську центральну бібліотеку та бібліотеки-філії Великогаївської громади.

Фото без описуГолова Великогаївської об’єднаної територіальної громади висловлює щиру подяку Зиновію Сердюку за подаровану збірку віршів, яка сприятиме патріотичному вихованні читачів Великогаївської громади.