Благодійна акція «Подаруй дитині свято»!

Дата: 18.05.2020 18:32

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. У цей день варто вкотре нагадати, що саме ми, дорослі, відповідаємо за їх добробут та щастя, тому турбота про дітей та захист їхніх прав є нашим головним обов’язком.Фото без опису

Тому на зустрічі, яка відбулася 18 травня 2020 року за участі голови Великогаївської сільської ради Олега Кохмана, заступника голови Галини Кравчинюк, працівників Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оксани Дзядик, Зоряни Белейчик та інспектора ювенальної превенції ТВ НП ГУНП у Тернопільській області Андрія Ратушного було обговорено питання щодо взяття спільної участі у акції «Подаруй дитині свято» по збору одягу, взуття, продуктів харчування,шкільного приладдя для дітей, які проживають у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах на території Великогаївської обєднаної територіальної громади, приуроченої до Дня захисту дітей (1 червня 2020 року).

Просимо долучитися усіх небайдужих громадян, суб’єктів підприємницької діяльності до участі в даній благодійній акції.

Оскільки запропонована допомога малогабаритна, Ви можете її залишати в офісах старост сіл Великогаївської громади або в Центрі соціального обслуговування, який знаходиться за адресою: с.Великі Гаї вул. Галицька, 47. Детальніше можна дізнатися за телефоном + 380675835988.

По закінченню благодійної акції надамо фотозвіт.

Віримо у вашу небайдужість!