Вітаємо Вас Дорогі Матері

Дата: 10.05.2020 10:04

Шановні Матері!!!

Вже традиційно в другу неділю травня ми відзначаємо одне з найтепліших та найщиріших свят — День Матері, адже це одне із найзворушливіших свят, тому, що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Дякуємо Вам, дорогі Матері, за вашу любов та чудодійну материнську молитву, що оберігає нас упродовж життя. Віримо, що кожна мама у цей день почує від своєї дитини, від свого чоловіка слова вдячності за Вашу неповторність й віддане серце.

Бажаємо Вам міцного здоров’я і радості, тому, що поки Ви з нами — ми почуваємося дітьми щасливими і захищеними, готовими до перемог та трудових звершень.

Щастя Вам і доброї долі для ваших дітей!

З повагою та за дорученням колективу

голова Великогаївської об’єднаної

територіальної громади                                                                                    Олег Кохман