Підприємництвом на Тернопільщині займаються майже 58600 осіб

Дата: 05.05.2020 09:58

Станом на початок квітня цього року на обліку в органах ДПС Тернопільщини перебували 58589 основних платників податків. Більшість із зареєстрованих суб’єктів господарювання – приватні підприємці, а це 34919 осіб. Юридичних осіб на теренах області - 23670 суб’єктів господарювання. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість юридичних осіб збільшилась на 599 або на 2,9 відсотка, а приватних підприємців – 524 або плюс 1,5 відсотка.

Лише впродовж березня 2020 року взяли на облік 442 платники податків, з яких 58 юридичних осіб та 384 фізичних особи-підприємці. Припинили свою діяльність за цей час 257 платників податків, а це – 17 юридичних особи та 240 підприємців.

До речі, загалом у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків зареєстровано 1112759 фізосіб, а також 4317 іноземців та 4906 осіб, які відмовились від присвоєння їм реєстраційного номера облікової картки платника.

Сектор комунікацій