До відома власників земельних ділянок на території Великогаївської сільської ради

Дата: 04.05.2020 17:30

Фото без опису

Рішенням виконавчого комітету Великогаївської сільської ради запроваджено заходи щодо проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою населених пунктів громади.

Великогаївський сільський  голова Олег КОХМАН під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів сільської ради та селекторної наради із старостами старостинських округів звернув увагу на те, що землевласниками та землекористувачами недостатньо активно ведеться боротьба із бур’янами на території земельних ділянок, що перебувають у власності  або кристуванні.

Особливо це стосується непокошених ділянок землі для ведення особистого селянського господарства та для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території Великогаївської об’єднаної територіальної громади. Очільник громади доручив ввести в практику перед початком кожної наради аналізувати виконання завдань, отриманих на попередніх нарадах щодо проведення благоустрою.

Не висока активність мешканців з наведення ладу на прилеглих територіях спостерігається і в приватному секторі, і на орендованих підприємцями земельних ділянках.

Крім того, сільський голова наголосив на оприлюдненні прізвищ та імен власників та землекористувачів земельних ділянок, які виявилися нерадивими господарями та активнішому покаранні їх гривнею у вигляді складання адміністративних протоколів.

Бриндзя З.Ф.

Корнят А.П.