До відома оцінювачів

Дата: 04.05.2020 14:27

30 квітня 2020 року у приміщенні Великогаївської сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії з  визначення на конкурентних засадах суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки: земельної ділянки площею 0,03 га, розташованої за адресою: вул. Шевченка, 20, с. Застав’є Тернопільського району Тернопільської області, земельної ділянки площею 2,000 га, розташованої за адресою: вул. Подільська,7, с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області, земельної ділянки площею 0,10 га, розташованої за адресою: вул. Підволочиське шосе, 3А, с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області, земельної ділянки площею 0,08 га, розташованої за адресою: вул. Галицька, 38, с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області.

Конкурсна комісія, розглянувши матеріали наданих конкурсних пропозицій, що були розкриті 30 квітня 2020 року о 10:00 год., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» пропонує переможцем конкурсу з визначення на конкурентних засадах суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності, визначити Українську універсальну біржу (Україна, 36039, м. Полтава, вул. Шевченка, 52), як учасника конкурсу, чия конкурсна пропозиція відповідає умовам конкурсу та учасника, яким запропоновано вигіднішу пропозицію (нижчу вартість послуг) щодо оцінки – 2940 (дві тисячі дев’ятсот сорок) гривень.

Дана пропозиція підтримана всіма членами комісії