Засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради ОТГ

Дата: 30.04.2020 15:21

Фото без опису

30 квітня 2020 року у залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Виконуючи усі вказівки Кабінету Міністрів України, щодо запобігання поширенню вірусу covid-19,  члени виконкому розглянули ряд важливих питань,  які стосуються розвитку нашої громади.

На даному засіданні розглянуто такі питання про роботу виконавчого комітету по запобіганню безпритульності неповнолітніх на території Великогаївської об’єднаної територіальної громади, по якому доповідав інспектор з Ювенальної превенції Тернопільського районного відділення поліції Ратушний Андрій.

Також під час засідання розглядалися питання: про затвердження заходів щодо відзначення Дня памяті і примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді, про затвердження звіту з вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС, про підсумки розгляду звернень, що надійшли упродовж І кварталу 2020 року, про роботу виконавчого комітету сільської ради із громадськими організаціями, про погодження змін до штатного розпису КП «Громада-сервіс», про дозвіл на облаштування доїзду до земельних ділянок.