Партнери знову допомагають

Дата: 29.04.2020 10:16

Фото без опису

Почесне консульство республіки Угорщина в місті Тернопіль на чолі із почесним консулом Тетяною Чубак та БФ «Подоляни» були і залишаються добрими партнерами Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

28 квітня 2020 рік голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман спільно із почесним консулом республіки Угорщина в місті Тернопіль Тетяною Чубак за підтримки БФ «Подоляни» провели подвійну акцію селами громади: у відділення швидкої допомоги Баворівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини подарували три медичних сумки та провели озеленення територій трьох шкіл нашої громади: КЗ «ЗОШ І-ІІІст. с Баворів», ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО с. Товстолуг та НВК «ЗОШ І-ІІІст. –ДНЗ с. Великі Гаї», висадивши 30 декоративних дерев і кущів подарованих сімєю Чубак та 18 фруктових дерев придбаних відділом освіти Великогаївської сільської ради ОТГ.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку почесному консулу республіки Угорщина в місті Тернопіль Тетяні Чубак та БФ «Подоляни»  за подаровані дерева і кущі та усім учасникам озеленення території шкіл громади за допомогу у висадці цих дерев.