У період карантину роботодавцям Тернополя потрібні медичної сестри, продавці та працівники поштового зв'язку

Дата: 29.04.2020 10:09

Протягом січня-березня 2020 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості отримав від 837 суб’єктів підприємницької діяльності інформацію про наявність 3313 вільних робочих місця та вакантних посад. Станом на 01 квітня 2020 року від 247 суб’єктів підприємницької діяльності наявна інформація про 595 вільних робочих місць та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 226 вакансії, на посади за робітничими професіями – 331 вакансія, на посади, які не потребують кваліфікації – 37 вакансій. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявні 41 вакансія. Крім того значна кількість роботодавців призупинила укомплектовувати вакансії під час карантину. Відтак, відбувається зміна структури вакансій, зокрема найбільшу потребу роботодавці за період карантину мають у молодших медичних сестрах, медичних сестрах, продавцях продовольчих товарів, операторах поштового зв'язку, листоношах.

За сприяння центру зайнятості з початку 2020 року на постійні місця праці працевлаштовано 1545 осіб, з них 30 безробітних - з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску.