Карантинні заходи

Дата: 10.04.2020 16:00

Тривають карантинні заходи на території України та області, не винятком стала і Великогаївська громада. Під час  карантину у нашій громаді триває ряд заходів спрямованих на запобігання  поширенню вірусу Covid-19 (коронавірусу), за розпорядженням №71 техногенної комісії Великогаївської сільської ради ОТГ, це  дезінфекція закладів культури, старостинських округів, освітніх закладів, торгівельних закладів,  зупинок громадського транспорту, дитячих майданчиків.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман висловлює, щиру подяку  працівникам КП «Громада сервіс» за проведену дезінфекцію у селах громади.