Увага! Пожежі!

Дата: 02.04.2020 16:09

Фото без опису

Шановні жителі Великогаївської об’єднаної територіальної громади, ще раз звертаємо вашу увагу на те що палити суху траву чи тверді побутові відходи категорично забороняється.

За даними Тернопільського районного відділу управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області за період з 14 березня 2020 року по 29 березня 2020 року на території громади сталося 7 пожеж на які виїзжав черговий караул 3 ДПРЧ Управління ДСНС України в Тернопільській області, та ліквідовував небезпеку на території близько 5 га.

У зв’язку з цим на громадян, які підпалюють  суху траву, керуючись типовими правилами благоустрою населених пунктів громади та адміністративним кодексом, будуть притягатися   адміністративної відповідальності  та відшкодування матеріальних збитків за завдану шкоду.

Наполегливо просимо виконувати норми закону та не підпалювати суху траву!