Відновлення газону на стадіоні с. Великі Гаї

Дата: 02.04.2020 12:29

Фото без опису

У кінці березня на початку  квітня продовжилися роботи по відновленню газонного покриття на стадіоні села Великі Гаї. Працівники ландшафтної компанії «Сто ідей» виконують роботи по застеленню рулонної трави площею 170 квадратних метрів, яку для воротарських  майданчиків закупили  БФ «Подоляни» спільно з Почесним консульством Угорщини у м. Тернопіль Тетяною Чубак - задля підтримки місцевого спорту та на підготовку до активного футбольного сезону, який стартує одразу по завершенню карантину.

Сімя Чубаків є хорошими друзями Великогаївської громади, адже багато добрих справ зробили для наших жителів це:  оздоровлення дітей шкільного віку у ТРЦ «Подоляни», озеленення території школи с. Великі Гаї, організація спільно із соціально-спортивною школою «Реал» поїздок дітей за кордон на екскурсії та відпочинок.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман висловлює щиру подяку Василю та Тетяні Чубакам, за придбаний газон,  ландшафтній компанії «Сто ідей», за виконанні роботи по застеленню газону та КП «Громада-сервіс» за допомогу у виконанні робіт.

Приємно коли у цей важкий час знаходяться люди, які роблять добро.