Кількість вакантних посад та вільних робочих місць у Тернопільському районі (станом на 01 березня 2020 року)

Дата: 16.03.2020 16:14

Станом на 01 березня 2020 року від 34 підприємств, установ та організацій, які фактично здійснюють діяльність на території Тернопільського району наявна інформація про 87 вільних робочих місць та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 21 вакансія, на посади за робітничими професіями – 65 вакансій, на посади, які не потребують кваліфікації – 1 вакансія. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявні 7 вакансій.

Всього за січень - лютий 2020 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості від 103 суб’єктів підприємницької діяльності отримав інформацію про наявність 342 вільних робочих місць та вакантних посад.

На замовлення роботодавців проведено: 3 міні-ярмарки та ярмарки вакансій, в яких взяли участь 11 осіб; 4 презентації роботодавця, в яких взяли участь 2 безробітних.