У Великих Гаях роботодавці конструктивно поговорили із представниками служби зайнятості

Дата: 16.03.2020 10:38

У Великогаївській сільській раді відбувся семінар для десятка роботодавців, які здійснюють діяльність на території громади. Захід провели фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості на тему: «Державна служба зайнятості – надійний партнер роботодавців».

Директор МРЦЗ Анатолій Куриляк ознайомив присутніх з діяльністю служби зайнятості, новаціями в обслуговуванні клієнтів; поінформував про стан та основні тенденції ринку праці.

Учасники семінару дізналися про можливості служби зайнятості щодо оперативного підбору кадрів, організацію профнавчання безробітних на замовлення роботодавців, у т.ч в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, безпосередньо на виробництві, шляхом видачі ваучера. Мова йшла також про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Про підбір працівників для роботодавців методом рекрутингу розповіла завідувач сектору рекрутингу відділу взаємодії з роботодавцями ТМРЦЗ Ольга Тихович.

Наприкінці семінару відбулася тематична дискусія, під час якої присутні обговорили шляхи подальшого удосконалення співпраці служби зайнятості з роботодавцями.