ОГОЛОШЕННЯ про громадські слухання

Дата: 03.03.2020 13:04

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення громадських слухань генерального плану села Смолянка Тернопільського району

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», розпорядження голови Великогаївської сільської ради № 64 від 3 березня 2020 року «Про проведення громадських слухань», Великогаївська сільська рада оголошує громадські слухання проектів містобудівної документації: «Генеральний план села Смолянка», а також звітів про стратегічну екологічну оцінку якими є розділи «Охорона навколишнього природного середовища» у складі вказаних проектів містобудівних документацій (ч. 3 ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»).

Замовник розроблення містобудівних документацій – Великогаївська сільська рада.

Розробник містобудівних документацій – Фізична особа-підприємець Унгурян М.І. Кваліфікаційний сертифікат серія АА№001659.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись у старостинському окрузі сіл Скоморохи, Смолянка, Прошова і Теофілівка за адресою село Скоморохи, вул. Галицька, 3, та офіційному веб-сайті Великогаївської сільської ради  https://velykogaivska-gromada.gov.ua/news/1581341216/.
          Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Термін подання пропозицій громадськості до 6 квітня 2020 року.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.
   Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Кравчинюк Г.І.
       - Громадські обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план села
Смолянка» відбудеться  6 квітня 2020 року о 16 год. 00 хв. у приміщенні сільського клубу села Смолянка, що знаходиться за адресою: Тернопільська область Тернопільський район  с. Смолянка, вул. Лесі Українки, 10.