Про затвердження Положення про відділи Великогаївської сільської ради

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї вул. Галицька, 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

Сьоме скликання                                                             сорок восьма сесія

РІШЕННЯ (Проект)

від___ березня 2020  року

Про затвердження Положення

про відділи Великогаївської сільської ради

З метою приведення Положень про структурні підрозділи у відповідність до вимог чинного законодавства України, керуючись частиною четвертою статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про загальний відділ Великогаївської сільської ради в новій редакції (Додаток 1).

2. Затвердити Положення про відділ земельних відносин, містобудування, архітектури та комунальної власності Великогаївської сільської ради в новій редакції (Додаток 2).

3. Затвердити Положення про відділ культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради в новій редакції (Додаток 3).

5. Затвердити Положення про юридичний відділ Великогаївської сільської ради в новій редакції (Додаток 4).

6. Вважати таким що втратило чинність рішення тридцять першої сесії сьомого скликання «Про затвердження Положення» № 36 року від 29 січня 2016 року

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та з питань запобігання корупції .

Сільський голова                                                                        О. КОХМАН

преокт рішення + додаток