Про укладення договору оренди нежитлового приміщення

Дата: 26.02.2020 09:32

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї вул. Галицька , 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

Сьоме скликання                                                             ______________ сесія

РІШЕННЯ (проект)

від ___ березня 2020 року

Про укладення договору оренди

нежитлового приміщення

Розглянувши заяву з метою ефективного використання комунального майна належного територіальній громаді Великогаївської сільської ради та забезпечення надходжень до сільського бюджету, керуючись вимогами статті 26  Закону України  «Про місцеве самоврядування  в  Україні», статті 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рішення сесії Великогаївської сільської ради № 808 від 24 травня 2019 року «Питання оренди частини приміщень комунальної власності Великогаївської сільської ради» та рішення сесії Великогаївської сільської ради № 846 від 24 червня 2019 року «Про затвердження звіту про експертну оцінку майна та оголошення конкурсу», Великогаївська сільська рада,

ВИРІШИЛА:

1. Передати з 04 березня 2020 року в оренду частину приміщення адміністративного будинку  сільської ради площею 1,0 кв.м по вул. Галицька, 47, в с. Великі Гаї  Тернопільського району Тернопільської області для встановлення платіжного терміналу ФОП Крохмалюк М.С. терміном на 2 роки 11 місяців.
  2. Встановити орендну плату до договору оренди частини приміщення адміністративного будинку сільської ради площею 1,0 кв.м для встановлення платіжного терміналу по вул. Галицька, 47, в с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області в розмірі 300 (триста) грн. (без урахування ПДВ)  в місяць за перший/базовий місяць оренди за всю орендовану площу. Орендна плата за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.
  3. Юридичному відділу сільської ради підготувати договори оренди комунального майна територіальної громади.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг.

Сільський голова                                                                           О. КОХМАН