Про внесення змін до рішення сесії

Дата: 26.02.2020 09:31

Розглянувши заяви гр..Артемович О.О. про внесення змін в рішення сесії Товстолузької сільської ради від 16 грудня 2008 року №114, керуючись ст..ст..12,116 Земельного кодексу України, ст.25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи пропозиції постійної комісії сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, Великогаївська сільська рада

ВИРІШИЛИ:

1.Внести зміни пункту 1 абзац другий в частині уточнення площ земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства рішення сесії Товстолузької сільської ради від 16 грудня 2008 року №114 «Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» і читати його в такій редакції :

2.«Дати дозвіл гр.. Артемович Оксані Орестівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1767га для ведення особистого селянського господарства, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, в межах села Застінка Тернопільського району»