День пам’яті Героїв Небесної Сотні!!!

Дата: 20.02.2020 17:01

У школі села Великі Гаї 20.02 2020 року відбулася година памяті  вшанування  Героїв Небесної Сотні.

Учні, учителі, працівники Великогаївської сільської ради та працівники культури зібралися, щоби акцентувати на важливості тих подій і тих людей, які віддали найцінніше – своє життя, за те, щоб ми і наступні покоління жили у вільній правовій державі.

Парох с. Великі Гаї отець Володимир Хома відправив поминальну панахиду, опісля слово мала секретар ради Ірина Скочеляс та вчитель історії Великогаївської школи Світлана Майка, працівники апарату сільської ради поклали  квіти, заспівали Гімн України, запалили  лампадки та спільно помолилися за Небесну Сотню та загиблих захисників України.

Нехай світло лампадок буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради  справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!