15 лютого - день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 – річниця виведення військ із Афганістану

Дата: 14.02.2020 15:00

Фото без опису

15 лютого - день вшанування учасників  бойових дій на території  інших держав та  31 – річниця   виведення військ із Афганістану з нагоди цього пам'ятного дня 13 лютого 2020 року у Залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ, відбулася година памяті   вшанування воїнів, які боролися на території інших держав Великогаївської громади.

Розпочався захід виконанням державного гімну України. Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади подякував ветеранам за виконаний ними обов’язок захищати свою Батьківщину та побажав усім міцного здоровя та довголіття, також згідно рішення депутатів сільської ради  усіх ветеранів відзначив грошовими винагородами.

Перед нашими воїнами виступили дівочий ансамбль «Гаївчанка» (керівник Марія Ярема), Роман Задирайко, які виконали чудові музичні композиції, танцювали учасники хореографічного ансамблю «Первоцвіт» (керівник Марія Квятковська). Усі присутні переглянули короткометражний фільм «Хроніка Афганської війни».

Поділилися спогадами голова Тернопільської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану і віднедавна народний герой України Сергій Лісовий та голова Тернопільської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Василь Брицький.