Ідентифікатор форми в електронному вигляді для подання Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за 2019 рік

Дата: 11.02.2020 11:44

Тернопільське управління Головного управління ДПС у Тернопільській області нагадує, що 20 грудня 2019 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 14.11.2019 №481 (далі – Наказ №481), яким внесено зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 №897 (далі – Декларація).

Оскільки видання Наказу №481 обумовлено змінами в податковому законодавстві, які набули чинності з 01.01.2019 року, то платникам податку на прибуток підприємств рекомендовано подавати Декларацію за звітний (податковий) 2019 рік за оновленою формою.

Разом з тим п. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) встановлено, якщо в результаті зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

На офіційному вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність>Платникам податків про електронну звітність>Інформаційно-аналітичне забезпечення>Реєстр форм електронних документів розміщені електронні форми Декларації (у тому числі уточнюючої):

- Декларація за оновленою формою з ідентифікатором J0100118;

- Декларація (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 №467) зі змінами, внесеними наказом Міністерства фінансів України від 19.10.2018 №842, прийняття якої також буде забезпечено до 01.04.2020, з ідентифікатором форми J0100117.

Тернопільське управління

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.