ХХХ сільські спортивні ігри ФСТ «Колос» Тернопільського району розпочалися зі змагань у шашки

Дата: 11.02.2020 09:03

9 лютого 2020 року у малому залі Тернопільської районної державної адміністрації розпочалися ХХХ сільські спортивні ігри ФСТ «Колос» Тернопільського району в якому прийняли участь і команди Великогаївської громади: с. Великі Гаї, с. Товстолуг та с. Баворів.

За підсумковим протоколом змагань можна стверджувати що команди громади виступили вдало, адже Великі Гаї вибороли 2 загальнокомандне місце, Баворів – 3 місце і Товстолуг – 4 місце.

В особистому заліку відзначилися Віктор Подуфалий – 2 місце(с. Великі Гаї), Роман Гуля – 3 місце(с. Товстолуг) серед чоловік та Ольга Дорош – 1 місце(с. Баворів), Тетяна Хемій – 3 місце(с. Великі Гаї) серед жінок.