На Тернопільщині мале підприємництво переважає

Дата: 10.02.2020 16:54

Станом на початок цього року на обліку в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області перебувало 58826 основних платників податків. Понад 58 відсотків із них – приватні підприємці, а це 34325 осіб. Решта платників є юридичними особами – 23501, що на 509 суб’єктів господарювання більше, ніж минулого року.

Упродовж грудня 2019 року взяли на облік 371 платника податків. Серед них 96 юридичних осіб та 275 підприємців. Припинили діяльність у даному періоді 523 суб’єкти підприємницької діяльності, а саме: 37 юридичних осіб та 486 фізичних осіб – підприємців.

У Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків зареєстровано 1 110 451 фізичну особу, а також 4731 іноземець. Проте 4875 осіб відмовилися від присвоєння ідентифікаційного номера. Загалом минулого року зареєстровано 16077 фізичних осіб та 366 іноземців.

Тернопільське управління