Турнір з міні-футболу «Пам’яті Героїв Крут»

Дата: 10.02.2020 14:37

8,9 лютого 2020 року на полях зі штучним покриттям сіл Великі Гаї, Товстолуг та селища Велика Березовиця відбувся  традиційний турнір з міні-футболу Тернопільського району «Памяті Героїв Крут» в якому прийняли участь 6 команд із Великогаївської об’єднаної територіальної громади це: Великі Гаї-1, Великі Гаї-2, Козівка, Баворів, Товстолуг та Великогаївська громада U-16.

Першого дня відбулися зональні змагання у групах. Переможці (1 та 2 місце) цих груп  пробилися у наступний етап, який продовжився наступного дня. З Великогаївської громади пройшли дальше с. Великі Гаї-1 та Товстолуг.

В неділю, 9 лютого 2020 року розподілені на 2 групи 8 команд продовжили змагатися за перемогу у турнірі з міні-футболу. Нажаль команда з Великих Гаїв на змогла пробитися у фінальну групу, а от команда с. Товстолуг не без проблем та все ж таки добрався до фінального раунду.

На фінальному етапі залишилося лише 3 команди, які і розіграли призові місця. Переможцем змагань стала команда з Великих Бірок, друге місце зайняли гравці команди Товстолуг і третє – Острів.

Голова  Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман дякує усім гравцям та тренерам, які приймали участь у даному турнірі.