Оголошується конкурсний відбір з визначення суб’єкта оціночної діяльності

Дата: 03.02.2020 08:58

Оголошується конкурсний відбір з визначення суб’єкта оціночної діяльності, який має ліцензію на проведення експертної грошової оцінки майна комунальної власності:

• частина приміщення комунальної власності територіальної громади – адміністративний будинок Великогаївської сільської ради площею  59,1 кв.м за адресою вул. Колгоспна, 15 с. Козівка Тернопільського району;
  • приміщення комунальної власності територіальної громади – приміщення фельдшерськоакушерського пункту  площею 39,3 кв.м за адресою вул. Галицька, 92 с. Скоморохи Тернопільського району.

Претенденти подають до Великогаївської сільської ради (вул. Галицька, 47, с. Великі Гаї Тернопільського району) конкурсну документацію в запечатаному конверті на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» з зазначенням назви об’єкта. У конверті мають міститись підтвердні документи з їх описом.

До підтверджуючих документів належать:

1. Заява на участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності;
  2. Копії документів про кількість звітів про оцінку майна (за наявності);
  3. Копія кваліфікаційних документів оцінювачів, з експертної грошової оцінки нежитлових приміщень, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки;
  4. Письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею і залучається претендентом;
  5. Інформація про претендента (документ, який містить відомості по претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів);
  6. Копія установчого документа претендента (для претендента юридичної особи);

Конкурсна пропозиція претендентів має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляція її витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсну документацію слід подавати в термін – 17 лютого 2020  року до 10.00.

Телефон для довідок 49-02-80.