Відлуння ІІ міжнародного етнофестивалю «Медове Тернопілля»

Дата: 06.02.2020 11:43

5 січня 2020 року голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман та начальник служби безпеки ПП «Агрон» Роман Бик, відвідали Тернопільську обласну дитячу клінічну лікарню, з приємною місією. Вони передали для потреб лікарні переносну  лабораторну медичну центрифугу СМ-3  періодичної дії з частотою обертання до 4000 об / хв., призначену для поділу на фракції неоднорідних рідких систем щільністю до 2 г / см3.

Ця подія стала можливою завдяки ІІ міжнародному етнофестивалю «Медове Тернопілля» під час якого проходили різні благодійні акції.

Персонал  клініко-діагностичної лабораторії дуже зрадів подарунку, адже  медична центрифуга прискорить та спростить проведення аналізів, що дозволить ще швидше і якісніше надавати медичні послуги дітям.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман, висловлює щиру подяку організаторам ІІ міжнародного етнофестивалю «Медове Тернопілля» Юрію та Наталії Березовським (ПП «Агрон») та громадській організації  «Спілка пасічників Тернопільщини», за те що виступили волонтерами у зборі коштів на даний прилад.