Робоча нарада керівників закладів культури

Дата: 06.02.2020 10:54

5 лютого 2020 року у Залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ відбулася робоча нарада керівників закладів культури Великогаївської об’єднаної територіальної громади під керівництвом начальника відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради ОТГ Степана Гулі та за участі заступника Великогаївського сільського голови Галини Кравчинюк і начальника Тернопільського районного відділення поліції ТМВ ГУНП в Тернопільській області підполковника поліції Володимира Герасиміва.

На нараді розглянули питання співпраці закладів культури Великогаївської ОТГ з Тернопільським районним відділеням поліції, а також:  про проведену роботу та організацію заходів у січні 2020року, про  заходи на лютий-березень2020року, про підготовку та проведення ІІІ міжнародного етнофестивалю «Медове Тернопілля», про інвентаризацію закладів культури та про інструктажі з питань охорони праці, з питань пожежної безпеки, з питань техногенної безпеки.