Більшість заявників цікавились контрольно-перевірочною роботою

Дата: 30.01.2020 16:27

Упродовж 2019 року до Головного управління ДПС у Тернопільській області надійшло 128 письмових звернень від 147 осіб (у т.ч. 6 колективних), що на 7 більше, ніж у січні-грудні 2018 року.

Письмово до органів ДПС області звернулися 131 громадянин, соціальний стан яких не визначено, 9 пенсіонерів, 5 підприємців та два безробітних.

За тематикою найбільше звернень надійшло щодо контрольно-перевірочної роботи – 68 заяв, про ухилення від сплати податків інформували 23 заявники. Цікавились заявники особливостями надання відмови при отриманні реєстраційних номерів облікової картки платника податків – 6 звернень, ще стільки ж забажали отримати податкові консультації. П’ятеро заявників з’ясовували деталі адміністрування єдиного внеску. Питання щодо ліцензування певних видів господарської діяльності порушували 4 особи. По дві заяви надійшло щодо сплати акцизного податку, податку на доходи фізичних осіб, податку на майно, реєстрації та обліку платників тощо.

Усі звернення податківці розглянули у законодавчо встановлені терміни.

Розглянувши письмові заяви, фахівці податкової служби краю надали 50 роз’яснень, вирішили позитивно 57 звернень. Крім цього, 8 заяв не підлягали розгляду, відповідно до ст.8 і 17 ЗУ „Про звернення громадян”, стільки ж перенаправили за належністю, відповідно до ст.7 ЗУ„Про звернення громадян” (3,8%). Відмовили у задоволенні звернень п’яти заявникам.

Тернопільське управління

Головного управління ДПС у Тернопільській області