Юрособи Тернопільщини сплатили 88,9 млн грн податкового боргу

Дата: 20.01.2020 12:17

Торік юридичні особи Тернопільщини скоротили податковий борг на 88,9 млн гривень. Допустили заборгованість на початок 2019 року 585 суб’єктів господарювання. При цьому 425 з них повністю сплатили борг із податкових платежів. Сплачена ними сума склала 74,7 млн гривень.

Минулого року в рахунок погашення податкового боргу спрямували до зведеного бюджету 34,1 млн гривень, до державного бюджету надійшло 26,1 млн гривень.

Упродовж 2019 року до суду спрямували 117 звернень щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму 58,5 млн гривень. Майже 56 відсотків, а це 65 заяв, задоволено на 26,7 млн гривень. Крім цього, податківці направили до суду 75 позовів задля стягнення заборгованості з активів фізичних осіб через органи державної виконавчої служби. Сума такого податкового боргу склала 140,1 млн гривень.

Минулоріч до зведеного бюджету надійшло 773,8 тис. грн від реалізації безхазяйного майна. Порівняно з 2018 роком надходження зросли на 71,2 тис. гривень. При цьому до державного бюджету перерахували 244 тис. грн, а до місцевих скарбниць – 529,8 тис. гривень.

Тернопільське управління