Про подання до 20 січня 2020 року платниками акцизного податку заявки на поповнення обсягу пального з умовою оподаткування «5»

Дата: 20.01.2020 12:14

Тернопільське управління Головного управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що ДПС України на вебпорталі ДПС розмістила інформацію щодо:

- терміну, порядку подання і заповнення суб’єктами господарювання, які до 1 липня 2019 року не підпадали під визначення платників податку відповідно до п. 212.1 ст. 212 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), а з 1 липня 2019 року зареєстровані платниками податку Заявки на заповнення (коригування) залишку пального код форми J(F) 0210902 без сплати акцизного податку у відповідності до вимог п. 29 підрозділу 5 розділу XX «перехідні положення» ПКУ;

- одночасного подання такими суб’єктами господарювання до контролюючого органу заяви на проведення документальної перевірки достовірності даних, зазначених у такій заявці;

- обсягів пального у поданих Заявках на поповнення (коригування) залишку пального відповідно п. 29 підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ без сплати акцизного податку (з умовою оподаткування «5») враховується контролюючим органом у формулі, визначеній п. 232,3 ст. 323 ПКУ, як обсяг, на який платник податку має право зареєструвати акцизні накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних за результатами документальної перевірки відповідності даних у поданій заявці на поповнення обсягу залишку пального фактичним даним та/або даним бухгалтерського обліку підприємства, факту постачання та відображення обсягів реалізації в системі електронного адміністрування пального до 1 липня 2019 року протягом 10 календарних днів після такого підтвердження, яка призначається контролюючим органом в порядку, визначеному законодавством, не пізніше 1 квітня 2020 року.

Про це більш детально йдеться у листі ДПС України від 15.01.20120 №612/7/99-00-04-02-05-07 або на вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/403993.html.

Тернопільське управління

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.